Slenkančios sistemos pranašesnės už tradicinį varstymą

                Slenkančios sistemos – tai įsigilinimo į vartotojų poreikius rezultatas. Namai be baldų neįsivaizduojami, tačiau pastebima ir problemų. Nemalonu nei aikštelėje atidarius mašinos dureles kliudyti kitą automobilį, nei namuose atvėrus spintą sudaužyti gretimais stovinčią vazą. Nesinorėtų ir spintos duryse įtaisyto veidrodžio sudaužyti, jei toks elementas puošia baldą. Būtent todėl žmonės pastebi, jog slinkimas nurungia varstymą.

                Kaip jau turbūt aišku, vienas pagrindinių slenkančių sistemų privalumų – nelieka grėsmės ką nors užkliudyti. Tai aktualu ir dėl paties baldo, ir dėl kito kambaryje esančio turto. Ne mažiau svarbu ir tai, jog varstant įprastas duris ir pamiršus atidumą galima trinktelėti sau į kaktą, užgauti šalia esantį žmogų ar nepastebimai atklydusį augintinį. Slenkančių sistemų atvejų tokio pavojaus nelieka. Tad rezultatas kol kas 1:0  prieš varstymą.

                Slenkančios sistemos sukurtos taip, jog durys darinėjamos tyliai. Kiek kartų yra tekę netyčia paleisti spintos duris ir susiraukti nuo trenksmo? Ar nepabosta vis prilaikyti atvertas duris, jei grindys nors kiek nelygios? Turbūt žinote ir nepatogumo jausmą, kai tenka anksti ruoštis į darbą ir netyčia trinktelėjus uždarant spintą galvoti, ar nepažadinote namiškių. Trumpai tariant, tradicinis varstymas sukelia nemažai nepatogumų. Na, o štai slenkančiosios konstrukcijos užtikrina tylų darinėjimą. Ratukai, amortizaciniai šepetėliai ir kitos dalys padeda sukurti tokią konstrukciją, kuri slinktų lengvai, sklandžiai ir tyliai. Daugiau jokių pažadintų namiškių. Ir tai reiškia 2:0 slinkimo naudai.

                Toliau reikėtų užsiminti apie „įsipaišymą“ į interjerą. Renkantis baldą neretai tenka veltis į kompromisus. Kad ir ką darytum, jis arba tinkamai neužpildo erdvės, arba jos užpildo kaip tik per daug. Jei lieka tuščios vietos, valant namus tenka landžioti po įvairius kampus, mat čia kaupiasi dulkės. Jei namuose nedaug vietos, atsiranda nepatogumas varstant duris (kaip jau buvo minėta). Slenkančios sistemos savo ruožtu užima ne 98 ar 103 procentus erdvės, o normalų apvalų 100. Taigi, jokių papildomų rūpesčių. Be to, vartotojai pasirenka įvairias dizaino subtilybes, kas leidžia dar labiau individualizuoti kambarius. Aiškiau nebūna – 3:0 slenkančių sistemų naudai.

                Galiausiai derėtų akcentuoti ilgaamžiškumą. Tris taškus jau pelniusios sistemos, kaip teigia gamintojai ir pardavėjai, yra ilgaamžės. Apie tradicinius baldus kalbama tas pats. Šioje vietoje svarbu paminėti kokybės priklausomybę nuo konkrečių gamintojų. Jei šie yra profesionalūs ir į savo darbą žiūri rimtai, tuomet iki vartotojo atkeliauja aukštos kokybės produktas. Patyrę meistrai jį sumontuoja, ir belieka maloniai dėlioti daiktus į naująją spintą ar gėrėtis interjerą papildančia stumdoma pertvara. Ilgaamžiškumo kriterijus galėtų būti vertinamas lygiosiomis, nes ir tradicinės sistemos paprastai tarnauja ne vienerius metus.

                Šiaip ar taip, daugiau atrasta slenkančių sistemų privalumų. Ar tai reiškia, jog atėjo nauja baldų era? Ko gero, pirkėjai, besirenkantys modernius ir praktiškus sprendimus, ją kaip tik ir pradeda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *